Opinie

Jak gromadzimy opinie ?

Przytoczone opinie o kursie to autentyczne wypowiedzi naszych uczniów. Każdy z uczniów w trakcie trwania kursu ma możliwość oceny pracy swojego lektora. Naszą podstawową zasadą jest zadowolenie ucznia, tak by chętnie polecał nas swoim znajomym.

Zajęcia z Native Speakerem są na bardzo wysokim poziomie. Lektorka jest przesympatyczna, a lekcje z nią to dla mnie ogromna przyjemność. Potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę, przez co śmielej posługuję się językiem angielskim.

Jola

Własne

Fantastyczna szkoła i świetne przygotowanie do egzaminu. Syn w tym roku zdał egzamin 8-klasisty na 100%. Lubi też uczestniczyć w zajęciach, a to było trudne, ponieważ zawsze miał opór do nauki. Zajęcia odbywają się głównie po angielsku . Syn przełamał barierę w mówieniu i z coraz większą łatwością posługuje się tym językiem.

Ewa

Własne

Ania jest wspaniałą lektorką. Pomogła mi przełamać barierę w mówieniu - co nie było łatwe  Wszystkim będę polecać zajęcia z tak wspaniałą osobą, która w 100% przygotowuje zajęcia pod ucznia w sposób indywidualny a nie schematyczny. Jesteście świetni

Monika

Własne

Niestety wszystko przemija i przeminął też mój czas nauki w Master Solution a był to dość długi czas. Oceniam ten czas i korzyści jakie osiągnąłem bardzo dobrze , umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim jakie nabyłem poprzez naukę e w szkole są mi bardzo przydatne i dają mi wiele satysfakcji w momentach kiedy mogę je wykorzystać.

Henryk

Własne

Dotychczas odbyte lekcje podobają mi się bardzo! Pani Beatka jest naprawdę świetną, bardzo profesjonalną, na wysokim poziomie merytorycznym nauczycielką, do tej pory nigdy nie zrobiłam takich postępów w nauce języka angielskiego jak z nią. Bardzo mi się podoba to, że tak indywidualnie podeszła do moich potrzeb, i to jak błyskawicznie wyłapuje moje braki, które ćwiczymy na następnych lekcjach. Niezwykle mi odpowiada że możemy się umawiać z lekcji na lekcję, tak jak akurat nam pasuje, gdyż mój charakter pracy jest nieregularny. Pani Beatka jest tak sympatyczną, kulturalną osobą, z ogromnym wyczuciem i empatią, do tego z fantastycznym poczuciem humoru, więc lekcje z nią są dla mnie ogromną przyjemnością :) Naprawdę się cieszę że udało mi się znaleźć wreszcie osobę z którą tyle mogę się nauczyć i poukładać sobie w głowie dotychczas zdobytą wiedzę.

Justyna

Własne

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, są zindywidualizowane, urozmaicone, bardzo dużo mi dają i nie miałam jeszcze do czynienia z zajęciami na takim dobrym poziomie, a korzystałam już z różnych kursów czy korepetycji. Cieszę się, że trafiłam na moją lektorkę i zamierzam kontynuować kurs.

Bernadetta

Własne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi ultrices, justo eu porta congue, metus odio malesuada nisi, et lobortis ex tellus a augue. Maecenas vel aliquet lacus, in efficitur lectus

Anna

Google