Kurs niemieckiego

Profesjonalne podejście w każdym aspekcie

 

Uczysz się tego, czego potrzebujesz

Na samym początku kursu jasno definiujemy Twój cel i tworzymy profil kształcenia dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Nasz lektor jest przy Tobie cały czas 

Zajęcia w naszej szkole odbywają się indywidualnie, dzięki czemu lektor skupia całą uwagę tylko na Tobie a efektywność jest znacznie większa niż praca w grupie.

 

Dzięki formie online, oszczędzasz nie tylko czas ale też pieniądze

Nie musisz poświęcać cennego czasu i pieniędzy na dojazd, wystarczy włączyć komputer, by dotrzeć na lekcję. Zajęcia prowadzimy od godziny 7 do 22, co pozwala nam się dostosować do Twojego planu dnia.

 

Master Solution to nowoczesna szkoła językowa online prowadząca kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego od 2012 roku.

Poznaj nasze kursy języka niemieckiego online

Potrzebujesz podszkolić się z języka niemieckiego na potrzeby biznesu? A może najzwyczajniej w świecie chciałbyś się go nauczyć?

 

Nie ma czasu do stracenia!

Niemiecki ogólny

Planujesz zacząć naukę języka niemieckiego lub chciałbyś nieco odświeżyć pamięć? Ten kurs będzie dla Ciebie odpowiedni.

Na zajęciach będziesz pracował indywidualnie z osobistym lektorem, który na bieżąco dostosuje plan nauczania do Twojego poziomu, tempa kształcenia oraz zamierzonych celów.

Efekt: Zrównoważony rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie oraz pisanie.
Dla kogo: Kurs jest przeznaczony dla dorosłych.
Poziomy: Od A1 (początkujący)

Niemiecki konwersacyjny

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim w mowie?

Zajęcia z niemieckiego konwersacyjnego to odpowiedź na te potrzeby. Całkowicie koncentrują się na najpraktyczniejszych umiejętnościach językowych, czyli mówieniu i rozumieniu ze słuchu.

Efekt: szybka poprawa płynności i swobody wypowiedzi
Dla kogo: Dla dorosłych
Poziomy: od B1 do C2

Niemiecki biznesowy

Zmieniłeś pracę lub pozyskałeś cennego klienta z zagranicy i potrzebujesz podszkolić się z języka biznesowego, a może chcesz wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie (transport, zarządzanie, IT i inne)?

Nasza kadra odpowiednio dostosuje program nauczania do Twoich potrzeb.

Efekt: Poprawa płynności i swobody wypowiedzi, pisanie i podstaw.
Dla kogo: Dla dorosłych
Poziomy: od A1 do C2

Niemiecki na emigracji

Myślisz o emigracji do niemieckojęzycznego kraju? Przygotujemy Cię językowo na ten wyjazd – niezależnie od tego, na jakim stanowisku będziesz tam pracować.

Niemiecki dla każdego

Uczymy niemieckiego osoby w każdym wieku, dla każdego z was dostosowujemy odpowiedni program nauczania, by każdy z osobna mógł uczyć się w swoim tempie.

Jak wygląda nauka w szkole językowej Master Solution?

Oferowane przez nas kursy prowadzone są z lektorem indywidualnie i stanowią skuteczną oraz efektywną naukę. Zajęcia odbywają się za pomocą nowoczesnej technologii. Jest to idealny sposób nauki dla osób, które cenią sobie czas i wygodę. Ten sposób nauczania wykorzystuje szereg materiałów multimedialnych, dzięki czemu zajęcia stają się ciekawą i innowacyjną formą nauki.

Ustal własną porę zajęć

Masz zabiegane poranki, ale luźniejsze wieczory? A może na odwrót? U nas z łatwością ustalisz elastyczny, dogodny dla siebie termin zajęć, nasi lektorzy prowadzą je od 7:00 do 22:00.

Usiądź wygodnie przed komputerem i dołącz do zajęć

Zajęcia odbywają się o ustalonej godzinie przez Skype, a Ty masz lektora tylko dla siebie. Dzięki indywidualnym lekcjom nauczyciel w pełni personalizuje program pod kątem Twoich celów i potrzeb. Uczysz się we własnym tempie i w miłej atmosferze.

Opcja odwołania lekcji

Coś Ci wypadło? Jasna sprawa! Raz w miesiącu możesz zmienić termin lekcji bez straty zajęć.