O nas

Master Solution, szkoła językowa w nowoczesnym wydaniu

To nowoczesna szkoła językowa online prowadząca kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego  od 2012 roku.

Nasz zespół dydaktyczny składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów języka angielskiego. Nasi lektorzy to dyplomowani absolwenci filologii angielskiej, lingwistyki i metodyki nauczania języka obcego.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji

Zapewniamy osobistego lektora
Przez cały okres zajęć pracujesz z tym jednym lektorem, który dobrze zna Twój poziom oraz potrzeby. W efekcie masz ciągłość nauki bez przestojów spowodowanych zmianą nauczyciela.
Przywiązujemy jakością, nie umowami
W Master Solution sam wybierasz ile czasu chcesz poświęcić na naukę, nie będziemy Cię wiązać umowami! Dla nas liczy się jakość naszych zajęć.
Dopasowujemy terminy zajęć do Ciebie
Prowadzimy zajęcia od rana do wieczora, dlatego z pewnością znajdziesz dogodną dla siebie porę. Po prostu powiedz, kiedy Ci pasuje, a lektor dostosuje się do Ciebie.

Oferowane przez nas kursy prowadzone są z lektorem indywidualnie i stanowią skuteczną  oraz efektywną naukę. Zajęcia odbywają się za pomocą nowoczesnej technologii. Jest to idealny sposób nauki dla osób, które cenią sobie czas i wygodę. Ten sposób nauczania wykorzystuje szereg materiałów multimedialnych, dzięki czemu zajęcia stają się ciekawą i innowacyjną formą nauki.

 

eDziennik

Magazyn językowy

 

 

Master Solution Szkoła językowa

 

Referencje