Kurs angielskiego medyczny

Dla nas liczą się efekty

 

Uczysz się tego, czego potrzebujesz

Na samym początku kursu jasno definiujemy Twój cel i tworzymy profil kształcenia dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Nasz lektor jest przy Tobie cały czas 

Zajęcia w naszej szkole odbywają się indywidualnie, dzięki czemu lektor skupia całą uwagę tylko na Tobie a efektywność jest znacznie większa niż praca w grupie.

 

Dzięki formie online, oszczędzasz nie tylko czas ale też pieniądze

Nie musisz poświęcać cennego czasu i pieniędzy na dojazd, wystarczy włączyć komputer, by dotrzeć na lekcję. Zajęcia prowadzimy od godziny 7 do 22, co pozwala nam się dostosować do Twojego planu dnia.

 

Master Solution to nowoczesna szkoła językowa online prowadząca kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego od 2012 roku.

Czego możemy Cię nauczyć?

Chcesz odświeżyć swój angielski, przygotowujesz się do egzaminów,

a może po prostu chcesz zacząć mówić po angielsku?

 

Nie ma czasu do stracenia!

Angielski medyczny

Jesteś lekarzem, pielęgniarką lub innym pracownikiem służby zdrowia? Pracujesz w anglojęzycznym środowisku?

Nasz kurs Angielski medyczny to coś dla Ciebie! Zajęcia poszerzą Twoją znajomość angielskiego o medyczną terminologię, podniosą Twoje umiejętności sporządzania oraz rozumienia fachowej dokumentacji medycznej, a także pomogą Ci w swobodnym kontakcie z pacjentami oraz współpracownikami. Angielski medyczny podniesie Twoje kwalifikacje i sprawi, że poradzisz sobie w sytuacjach zawodowych w środowisku międzynarodowym.

Efekt: Jednoczesny rozwój wszystkich umiejętności: mowa, rozumienie oraz pisanie pod kątem wykorzystania w medycynie.
Dla kogo: Kurs jest przeznaczony dla medyków.

Jak wygląda nauka w szkole językowej Master Solution?

Oferowane przez nas kursy prowadzone są z lektorem indywidualnie i stanowią skuteczną oraz efektywną naukę. Zajęcia odbywają się za pomocą nowoczesnej technologii. Jest to idealny sposób nauki dla osób, które cenią sobie czas i wygodę. Ten sposób nauczania wykorzystuje szereg materiałów multimedialnych, dzięki czemu zajęcia stają się ciekawą i innowacyjną formą nauki.

Ustal własną porę zajęć

Masz zabiegane poranki, ale luźniejsze wieczory? A może na odwrót? U nas z łatwością ustalisz elastyczny, dogodny dla siebie termin zajęć, nasi lektorzy prowadzą je od 7:00 do 22:00.

Usiądź wygodnie przed komputerem i dołącz do zajęć

Zajęcia odbywają się o ustalonej godzinie przez Skype, a Ty masz lektora tylko dla siebie. Dzięki indywidualnym lekcjom nauczyciel w pełni personalizuje program pod kątem Twoich celów i potrzeb. Uczysz się we własnym tempie i w miłej atmosferze.

Opcja odwołania lekcji

Coś Ci wypadło? Jasna sprawa! Raz w miesiącu możesz zmienić termin lekcji bez straty zajęć.